Penzion Jaroslavice Podzámčí
Penzion Podzámčí ubytování Jaroslavice Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
 

Penzion Podzámčí / Jaroslavice

Penzion Podzámčí se nachází v obci Jaroslavice cca 15 km od historického města Znojmo, u hranic s Rakouskem. V roce 2011 byla dokončena kompletní rekonstrukce penzionu. 

Ubytování
Svojí polohou je penzion Podzámčí vhodný pro ubytování v době konání Znojemského vinobraní. Penzion nabízí stylové ubytování za příznivou cenu. Wifi a parkoviště před penzionem zdarma. Možnost zapůjčit si dětskou postýlku také zdarma.

K ubytování v Jaroslavicích slouží jedno patrové, ale i krásné slunné mezonetové pokoje. Všechny pokoje jsou vybavené sprchovým koutem, wc, televizí a wifi připojením. Penzion je celý bezbariérový. Check in od 11:00 do 21:00hodin. Check out do 10:00 hodin. Kapacita je celkem 48 lůžek v pokojích : 9 x 4lůžkové pokoje, 4 x 3lůžkové pokoje ( 1x bezbariérový pokoj přístupný výtahem).

Restaurace
Restaurace penzionu Podzámčí v Jaroslavicích nabízí tradiční českou kuchyni plnou škálu nápojů a samozřejmě i výborná vína z Jižní Moravy.Mimo to denní menu. Celková kapacita restaurace je 35 míst a je vybavena barem, wifi připojením, vstupem do Bowlingu a vstupem na Letní zahrádku. Letní zahrádka má kapacitu 36 míst, a pro vaše děti je zde dětský koutek a trampolína. Na zahrádce pořádáme i grilování moráka, prasátka, a jiné speciality. Od 8:00 do 10:00 hodin se pro ubytované hosty podává snídaně. Otevírací doba restaurace: Ne - Čt: 11:00 - 22:00 (kuchyně do 20:00) Pá, So: 11:00 - 23:00.

Vinný sklípek:
V penzionu Podzámčí si mohou hosté zpříjemnit pobyt v jedinečném nově vybudovaném sklípku, který je úžasný především svou atmosférou. Kapacita vinného sklípku je 30 míst. Samozřejmostí je nabídka chuťovek k vínu.

Služby
Penzion Podzámčí je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, cyklovýlety, relaxaci se sklenkou dobrého vína, nejen pro rodinné oslavy, různé srazy, řízené ochutnávky vín, firemní i jiná školení. Pro hosty je dále k dispozici uzamykatelná úschovna kol zdarma. Hosté mohou také využít půjčovnu kol. Půjčovna disponuje koly pro všechny členy rodiny - dětská, dámská a pánská kola.

Turistické zajímavosti
Kromě ubytování v penzionu Podzámčí hosté mohou využít širokou škálu dalšího vyžití například
vypravit se do krásného okolí Jaroslavic i Česko-rakouského pohraničí. Obec Jaroslavice má běžnou občanskou vybavenost, která odpovídá její velikosti a přesto nabízí příjemnou intimitu i vyžití. Obec Jaroslavice je známa především díky dlouhé tradici rybníkářství, a proto si i Vy můžete v okolí ubytování zarybařit. 

Možnost platby za ubytování platebními kartami (VISA, VISA Electron, JCB, Maestro, Mastercard, Mastercard Electron), Ubytování se psem jen malé rasy za poplatek.

Penzion Jaroslavice Podzámčí - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Jaroslavice Podzámčí - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Jaroslavice Podzámčí - disponuje restauracíPenzion Jaroslavice Podzámčí -  je k dispozici připojení na internetPenzion Jaroslavice Podzámčí - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Jaroslavice Podzámčí - přijímá kreditní karty VISAPenzion Jaroslavice Podzámčí - přijímá kreditní karty JCBPenzion Jaroslavice Podzámčí - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Jaroslavice Podzámčí - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Znojmo

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com